Fandom

Miłość na bogato Wiki

Karolina

18pages on
this wiki
Add New Page
Comments0 Share
Karolina
Karolina2
Informacje
Pełne imię Karolina
Płeć Kobieta
Powiązania
Rodzina Nienazwany ojciec
Nienazwana matka
Gabron (brat)
Praca Fotografka
Inne
Pierwszy odcinek Odcinek 2
Odtwórca Karolina Gilon

Karolina jest uznaną fotografką, ekolożką, wegetarianką, lubi też podróżować. Siostra Gabrona.

Historia postaci Edit

Sezon 1 Edit

Karolina1

Karolina w 1. sezonie

W odcinku 2 Karolina pojawia się w mieszkaniu Sylwii i poznaje Justynę. Przyznaje, że odwiedziła Sylwię właśnie po to, by porozmawiać o Gabronie. Sylwia twierdzi, że go kocha, ale on wszystko olewa. Karolina broni brata mówiąc, że to taki typ chłopaka i mówi, że cały jego charakter jest do ułożenia. Proponuje także, by ona pierwsza go przeprosiła, jednak dziewczyna odmawia.

Następnego dnia Karolina spotyka się z Gabronem, gdyż chce mu zrobić sesję zdjęciową. Chłopak wyznaje, że pokłócił się ze swoją dziewczyną, Sylwią. Karoliny nie dziwi postawa brata i mówi, że nawet widziała się już przez niego z ojcem. Dwójka kontynuuje krótką wymianę zdań o swojej sytuacji rodzinnej, po czym Gabron proponuje, by Karolina pojechała z nim na nielegalny rajd. Dziewczyna zgadza się.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.